Archigastro - Weindich

Zamów projekt

Jeśli szukasz profesjonalnej firmy, która zaaranżuje  dla Ciebie w pełni funkcjonalną przestrzeń.

Zadzwoń lub napisz !
32 746 91 00 [email protected]
Archigastro - Weindich

Krótko
O nas


ArchiGASTRO w ramach swojej działalności wykonuje projekty technologiczne dla branży HoReCa, spożywczej oraz mięsnej. Nasze usługi są skierowane do wszystkich osób związanych z branżą, a także szukajacych rozwiązań i pomysłów na własny biznes.Świadczymy usługi konsultacji, planowania, projektowania i wyposażenia wnętrz  w sprzęt  dla branży Ho-Re-Ca na terenie całej Polski. Przed przystąpieniem do pracy projektowej świadczymy usługi inwentaryzacyjne, w przypadku braku dokumentacji stanu istniejącego.


Zapewniamy projekt, który pokazuje prawidłowy układ pomieszczeń i ciąg technologiczny (droga od surowca do wyrobu gotowego), jak również lokalizację poszczególnych urządzeń, punktów wodnych, pod każdą inwestycję. Na życzenie klienta dostarczamy wizualizację 3D.
 
  • Klienci, którzy decydują się na współpracę z Naszą Firmą - w przypadku zakupu i montażu sprzętu - projekt wykonywany jest gratis.
     
  • W przypadku, gdy Państwo dopiero planują inwestycję - istnieje możliwość wykonania projektu za niewielką opłatą.
     
  • Jeżeli zdecydują się Państwo na wykonanie inwestycji przez Naszą Firmę - opłata ta jest zwracana Inwestorowi na etapie zakupu sprzętu.
tel.: +48 32 770 74 60
kom.: +48 608 682 035
fax.: +48 32 770 79 05
Weindich Sp. j.
ul. Adamieckiego 8
41-503 Chorzów
Centrum Przemysłu
Mięsnego
i Gastronomii

Szybki kontakt